гыйнвар, 2017 ел
сишәмбе

Татарстан Республикасының авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы боерыгы буенча сөт җитештерү мәсьәләләрен хәл итүдә муниципаль районнарга ярдәм күрсәтү өчен Татарстан Республикасының авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы аппараты хезмәткәрләрен беркеттеләр.

Киләчәк беренче класс укучыларының ата-аналары (законлы вәкилләре) өчен җыелышлар 18 гыйнварда 18 сәгатьтә шәһәр һәм районның мәктәпләрендә үтте.

Түбән Мактама бистәсенең чәчтарашында “Матурлыкка адым"  дип исемләнгән парикмахер һөнәре белән таныштыру кичәсе үтте.

Кичә 2016 елның  эш нәтиҗәләре һәм 2017 елның максатлары буенча ҖЧҖ ИК "Система-Сервис” хезмәткәрләре катнашында конференция узды.

ФГБУ «Управление по гидрометеорологии и мониторингу окружающей среды Республики Татарстан» һәм  «Управление гражданской защиты» МКУ биргән мәгълүматларга караганда, көндез болытлы, төнлә аязучан һава торышы көтелә.

25 гыйнвар көнне шәһәребез кунакларын һәм әлмәтлеләрне Россия студентлары көнен билгеләп узарга чакыралар.

ЮХИДИ хезмәткәрләре яныннан узучы бер генә машина да игътибардан читтә калдырылмады.