декабрь, 2016 ел
дүшәмбе

5 декабрь көнне  10.00 сәгатьтә башкарма комитетның зур залында җир участогын арендалауга килешү төзү хокукына ачык аукцион үткәрелде.

Бүген Казан Кремленең Вәкиллек корпусында Татарстан Республикасында милләтара һәм диннәрара мөнәсәбәтләр мәсьәләләре буенча Татарстан Республикасы Президенты каршындагы Совет, ТРда террорчылыкка каршы комиссия һәм Татарстан Республикасының Муниципаль берәмлекләр советының уртак утырышы узды.

Ватанны саклауда башларын салган Россия һәм совет хәрбиләре көне хөрмәтенә “Волонтеры Победы” хәрәкәте “Хәбәрсез югалган солдат” акциясен уздырды.

Тарта торган катнашмалар, тозлар, микслар турында реклама күргән очракта  «000» службасына мөрәҗәгать итүегезне яки  (8553) 45-27-02, +78553000000 ышаныч телефоны аша шалтыратуыгызны сорыйбыз.

Әлмәтлеләр "Яшел фитнес" ның кышкы дәресләрендә очраштылар.

Киңәшмә узган атнага йомгак ясаудан башланып китте.

Башкарма комитет 23.12.16 булачак сатулар турында хәбәр итә.

2015 ел өчен милек, җир һәм транспорт салымнары  түләнә.  Түләү вакыты үзгәрде. Салымнарны быел  1 декабрьгә кадәр түләргә кирәк булачак.

Башкарма комитет 20 декабрьгә билгеләнгән сатулар турында хәбәр итә.