«Минем бизнес» үзәге хисап тапшыру өчен сервиска түләүсез керү мөмкинлеген бирү хезмәтенә гаризалар кабул итүне дәвам итә

2024 елның 17 октябре, пәнҗешәмбе

Хисап бирү өчен сервистан түләүсез файдалану хезмәте салым исәбен автоматлаштыру өчен билгеләнгән онлайн-сервистан гыйбарәт.

Сервис кулланучыларга хисап алып бару, салымнарны исәпләү, керемнәрне һәм чыгымнарны исәпкә алу, шулай ук Федераль салым хезмәте, РСФ һәм Росстат белән хезмәттәшлек итү өчен инструментлар бирә.

Хезмәтне Татарстан Республикасы территориясендә теркәлгән кече һәм урта эшкуарлык субъектлары алырга мөмкин.

Үз эченә ала:

- Федераль салым хезмәтендә, РСФ, Росстатта роумингтан башка теләсә кайсы төбәккә  онлайн-хисап;

- Отчетларны әзерләү, тикшерү, йөкләү, төзәтү һәм җибәрү;

- Отчетларны тикшерү, автоматик исәпләүләр һәм тутыру буенча күрсәтмәләр;

- 1С тан хисапларны тикшерү, редакцияләү һәм Федераль салым хезмәтенә, Россия Пенсия фонды, Федераль салым хезмәте һәм Росстатка җибәрү модуле;

- Сатулар китабы һәм счет-фактуралар журналы буенча контрагентлар белән чагыштыру;

- Контроль органнарыннан белешмәләр һәм өземтәләр;

- Федераль салым хезмәте таләпләренә җаваплар әзерләү һәм җибәрү;

- СМС һәм email буенча хисаплар статусы һәм контроль органнарыннан хәбәрләр турында хәбәрләр;

- Законнар базасы белән белешмә-хокукый сервис;

- Оешманың финанс анализы;

- Сервиста һәм предмет өлкәсендә эшләү буенча тәүлек буе ярдәм һәм консультацияләр.

КУЭ субъектларына, үзмәшгульләргә, физик затларга һәм шәхси эшмәкәрләргә дәүләт ярдәме «Кече һәм урта эшмәкәрлек» милли проекты кысаларында гамәлгә ашырыла.

МСП.РФ цифрлы платформасында сылтама буенча гариза бирергә.

Хезмәт күрсәтү һәм башка ярдәм чаралары буенча өстәмә мәгълүматны «Минем бизнес» үзәгенең кайнар линиясе номеры буенча алырга мөмкин: 8(843) 524-90-90.

«Минем бизнес | Республика Татарстан» Telegram-каналында иң мөһимнәрне күзәтегез һәм шулай ук безне «Дзен» да укыгыз.