Татарстан Республикасы эшмәкәрләре өчен үз эшләрен үстерү өчен партнерлык программалары бар

2024 елның 26 сентябре, пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы эшмәкәрлекне яклау Фондының «Минем бизнес» үзәге Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы ярдәмендә «Кече һәм урта эшмәкәрлек» милли проекты кысаларында бизнес өчен түләүсез партнерлык хезмәтләренә гаризалар кабул итә башлады.

Эшмәкәрләр һәм үзмәшгульләр түбәндәге программаларда катнаша ала.

1. Халык-сәнгать һөнәрләре осталары өчен «Осталар ярминкәсе - Livemaster» программасы. Катнашучылар «Осталар ярминкәсе – Livemaster» платформасында кибетне этәрү өчен бушлай купоннан файдалана алалар.

Акция 2024 елның 25 октябренә кадәр дәвам итәчәк

МСП субъектлары өчен: хезмәт күрсәтү кысаларында 1 «Мини» пакеты тәкъдим ителә, ул «Мастерлар ярминкәсе – Livemaster» платформасында «Каталог» ның өске юлларына 30 «күтәрүне» үз эченә ала.

Үзмәшгульләр өчен: хезмәт күрсәтү кысаларында 1 промокод бирелә, ул 7 көн дәвамында «Осталар ярминкәсе – Livemaster» платформасында «каталог» ның югары юлларына 1 «күтәрелүне» үз эченә ала.

Программада яңа кулланучылар яки «Осталар ярминкәсе – Livemaster» платформасында 1 елдан артык актив булмаган аккаунтлы кулланучылар каталог категорияләренең теләсә кайсысында сизә ала.

Акциядә ничек катнашырга?

1. Конкурста катнашуга заявканы осталар ярминкәсе - Livemaster сайтында бир

2. ТР «Минем бизнес» үзәгенә МСП.РФ цифрлы платформасында МСП, үзмәшгульләр өчен сылтама буенча гариза бир.

3. Җавап хатында үз товарыңны каталогта күтәрү өчен бушлай промокод яки «Мини» пакеты ал.

4. РФ Икътисади үсеш министрлыгы «Авито Услуги» һәм «Авито Товары» платформасы белән берлектә «Минем бизнес» үзәкләре базасында эшмәкәрләрне алга җибәрү программасын эшләтеп җибәрде. Алар алга этәрү хезмәтләрен сатып алганда бонуслар алачак һәм яңа клиентлар җәлеп итә алачак.

Акция 2024 ел ахырына кадәр дәвам итәчәк.

Әгәр дә сез «Товарлар» яки «Хезмәтләр» өлкәсендәге эшмәкәр һәм элегрәк Авито кулланмаган булсагыз, Авитодагы реквизитлар буенча тикшерү узганнан соң һәм акциядә катнашуга гариза биргәннән соң сез 1 000 сәламләү бонусы алачаксыз, бу бонусларны сезнең белдерүләрегезне этәрү хезмәтләренең 99% сто түләүгә тотарга мөмкин.

Ә актив булмаган аккаунтлы кулланучылар 6 айдан артык 9 000 бонус күләмендә бер тапкыр бирелә торган түләү алырга мөмкин, моның өчен 3 000 сумнан башлап теләсә нинди хезмәт күрсәтүгә, тарифларга яки Авитога белдерүләр урнаштыруга сарыф итәргә кирәк.

1 бонус = 1 сумга.

Бонусларның гамәлдә булу вакыты АвитоКошелек күчерелгәннән соң 30 көн тәшкил итә.

Хезмәттән файдалану өчен, МСП.РФ цифрлы платформасында ТР «Минем бизнес» үзәгенә заявка калдырырга кирәк.шуннан соң җавап хатында сез алга таба эш итү өчен инструкция алачаксыз.

Программада яңа кулланучылар яки 6 айдан артык актив булмаган аккаунтлы кулланучылар катнаша ала. Ярдәм МСП субъектлары һәм үзмәшгуль гражданнар өчен мөмкин.

Минем бизнес | Республика Татарстан Telegram-каналында иң мөһимнәрне күзәтегез, шулай ук безне «Дзен» да укыгыз.