Район башлыгы Тимур Нагуманов яшь лидерлар белән очрашты

2024 елның 18 августы, якшәмбе

Бүген Нефть югары мәктәбе Кампусында район башлыгы Тимур Нагуманов «Җитәкчеләр Лигасы» Студентлар мәгариф форумының өченче сменасында катнашучылар белән очрашты. Бу район башлыгының «Лига форум» студентлар мәгариф форумы кысаларында яшь лидерлар белән өченче очрашуы.

Ачык диалогта яшь җитәкчеләргә район башлыгы белән турыдан-туры аралашу, актуаль темалар буенча фикер алышу һәм үз идеяләре белән уртаклашу мөмкинлеге бирелде.

«Җитәкчеләр лигасы»ның өченче сменасында 256 студент катнаша - урта һәм югары уку йортларының студентлар берләшмәләре җитәкчеләре, Татарстан һәм Россия яшьләр һәм иҗтимагый оешмалары лидерлары, шулай ук старостат җитәкчеләре, патриотик берләшмәләр лидерлары, ирекле хәрәкәтләрдә актив катнашучылар, медиа вәкилләре һәм эшмәкәрләр.

Россия Федерациясенең 18 шәһәреннән 23 уку йорты, шулай ук Татарстан Республикасының 9 шәһәреннән 68 уку йорты вәкилләре актуаль мәсьәләләр турында фикер алышу һәм үз тәҗрибәләре белән уртаклашу өчен нефть югары мәктәбе мәйданчыгында җыелдылар.