Татарстан Республикасының коррупциягә каршы сәясәте буенча видеоконференция режимында семинар

2022 елның 21 гыйнвары, җомга

2022 елның 20 гыйнварында Татарстан Республикасы Президентының Коррупциягә каршы сәясәт мәсьәләләре Идарәсе тарафыннан Татарстан Республикасының коррупциягә каршы сәясәтен гамәлгә ашыруның аерым юнәлешләре буенча видеоконференция режимында гамәли семинар оештырылды һәм үткәрелде.

Семинарда видеоконференцэлемтә режимында коррупцион һәм башка хокук бозуларны профилактикалау буенча җаваплы затлар, район җирле үзидарә органнарының керемнәре, чыгымнары, мөлкәте һәм мөлкәти характердагы йөкләмәләре турында белешмәләр биргән өчен җаваплы затлары, районның авыл башкарма комитетлары җитәкчеләре урынбасарлары катнашты.