гыйнвар, 2017 ел
дүшәмбе

Сезне "Әлмәт шәһәренең генпланына үзгәрешләр кертү мәсьәләләре буенча фикер алышу " проект семинарында  катнашырга чакыралар. Чара 31 нче гыйнвар көнне, 17.30  сәгатьтә Яшьләр үзәгендә узачак.

Әлмәт муниципаль районының башкарма комитеты 27.02.2017 билгеләнгән муниципаль милекне сату буенча ачык аукцион сатулар турында хәбәр итә.

Бөгелмә шәһәренең "Авиатор" дип исемләнгән авиация укыту үзәге  шәхси очучылар әзерләү курсларына тыңлаучылар җыя. Укулар Бөгелмә аэропортында Әлмәт, Азнакай, Баулы, Бөгелмә, Лениногорск һәм башка якын-тирә шәһәрләре өчен үткәреләчәк.

29 гыйнвар көнне әлмәт физкультура көллияте һәм 11 нче, 25 нче санлы  мәктәпләренең спорт залларында “Яшел Фитнес” буенча атналык дәресләр узды.

Әлмәт муниципаль районы официаль сайты  almetyevsk.tatar.ru «Иң яхшы муниципаль сайты» Бөтенрәсәй бәйгесендә катнаша.

Башкарма комитет 2017 елның  февраленнән электрон формада ачык тәкъдимнәр белән машиналар сату турында хәбәр итә.